распродажа кабеля

теплый пол, нагревательный кабель
Главная arrow Книги
Книги
  

цена 50 грн.

   Сучасний стан і основні напрямки застосування електричної енергії для теплопостачання в Україні. За редакцією академіка НАНУ A.A. Долінського, канд. техн. наук Д.Й. Розинського.

   У книзі розглянуто сучасний стан і основні напрямки застосування електричної енергії для теплопостачання в Україні. При цьому енергосфективність теплопостачання, головним чином в житлово-комунальному господарстві і побутовому секторі, розглядається як енергетичний потенціал України, а нічний провал добового графіка навантаження - як базовий ресурс акумуляційного електрообігріву. Розглянуті технічні засоби ущільнення добового графіка навантажень ОЕС України. Особливу увагу звернено на аналіз розповсюдження та особливості технологій теплової генерації, електротермічних систем і обладнання теплопостачання. Одержані кількісні оцінки фондів житлових та цивільних об'єктів, придатних для впровадження акумуляційного електроопалення. Проведені дослідження можливостей застосування як прямого, так і акумуляційного опалення.    Зроблено аналіз їх технічної бази.
   Для електроенергетиків, архітекторів, проектантів схем теплопостачання, інженерів систем опалення житлових, громадських та промислових об'єктів, працівників ЖКГ і АПК, викладачів та студентів відповідних спеціальностей.

   УДК 697.27:621.365 ББК 274.15.6 С 15

 

цена 80 грн. 

 

  Енергоощадна  технологія  електротеплоакумуляційного  обігріву  в  житловому, комунальному та аграрно-промисловому комплексах України.
Відповідальний редактор к. т. н. Д. Й. Розинський.


   Рекомендовано до друку секцією з питань технічного регулювання в будівництві Мінрегіона України ( протокол № 10 від 12 вересня 2007 року)
   У книзі розглянуто актуальність, мету, завдання, підходи, установчі положення та вимоги до розробки технології електротеплоакумуляційного (ЕТА) обігріву в ЖКК та АПК України. Досліджені основні аспекти концептуальних засад розвитку ETA-обігріву в Україні, у тому числі, особливості електроенергобалансу, теплозабезпечення та енергобезпеки України. Одержано оцінку нерівномірності існуючого графіка добового навантаження ОЕС України як потенціалу впровадження електрообігріву. Особливу увагу приділено теплофізичним засадам споживача-регулятора нового типу для ОЕС України. Здійснено огляд існуючої економічної, нормативної та технічної бази ЕТА-обігріву. Встановлено технічні, економічні умови для поетапного витіснення природного газу системами побутового електротеплозабезпечення за рахунок ущільнення графіків електричних навантажень.
   Для електроенергетиків, архітекторів, проектантів та інженерів систем опалення житлових, громадських та промислових об'єктів, працівників ЖКК і АПК, викладачів та студентів відповідних спеціальностей.

   УДК 697.27:621.365 ББК 274.15.6 Е 15


 
 

цена 50 грн.

   Электротеплоаккумуляционное отопление греющим полом (сб. статей под ред. канд.тех.наук Д.И.Розинского).
Рекомендовано к печати ученым советом Института технической теплофизики НАН Украины (протокол № 7 от 10.10.2001 г.)


   Сборник из 12 статей является книгой монографического характера по вопросам электротеплоаккумуляционного отопления встроенными греющими кабелями. В книге обобщен научно-технический опыт НПП "Элетер" по производству электрических отопительных систем и суммируются результаты экспериментальных и теоретических исследований энергосберегающей технологии отопления жилых, общественных и подобных помещений и зданий.
Предназначен для проектировщиков систем отопления.

 

  ББК 31.292 Э45 УДК 697.27:621.365.4


 

Цена консультации 100 грн./час

 

   ЕЛЕКТРИЧНА КАБЕЛЬНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ ДБН В.2.5-24:2012


   РОЗРОБЛЕНО: НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕТЕР"

    РОЗРОБНИКИ: Д. Розинський, канд. техн. наук (науковий керівник); Р. Ситницький; В. Коген; Б. Петришин
TOB II "ДАНФОСС TOB" (В. Пирков, канд. техн. наук (відповідальний виконавець); О. Медведев)
   ІНСТИТУТ ТЕХНІЧНОЇ ТЕПЛОФІЗИКИ HAH УКРАЇНИ (М. Тимченко, канд. техн. наук) ЗА УЧАСТЮ:
       - TOB "КИЇВПРОМЕЛЕКТРОПРОЕКТ" (Ю. Громадський)
 ПАТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" (О. Шпак)
       - ПАТ КИЇВЗНДІЕП (Л. Черних, д-р техн. наук)
       - ДУ "Інститут гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва НАМИ України"     (Ю. Думанський  д-р мед. наук, професор)

   ВНЕСЕНО: Департамент містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону України

   ПОГОДЖЕНО: Міненерговугілля України (лист №03/32-3456 від 26.09.11); Держгірпромнагляд України (лист №1/02-4.1-08/7766 від 13.10.11);
МОЗ України (лист №05.01-11-16/3548 від 05.12.11);
Державна інспекція техногенної безпеки України (лист №36/2/9560 від 15.12.11)

   ЗАТВЕРДЖЕНО ТА НАДАНО ЧИННОСТІ: наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.02.2012 р. №40, чинні від 01.10.2012 р.

   НА ЗАМІНУ ДБН В.2.5-24:2003

  

 

 
Joomla Templates by Joomlashack
НПП "Элетер", Киев, ул. Магнитогорская, 2, тел. (044) 502-89-71, 502-89-74
Тепло в Вашем доме!
Электроотопление, нагревательный кабель, теплый пол "Эксон", антиобледенение, снеготаяние...